Tel:

Skladišče:
SREDA od 11:00-12:00

DEBELI RTIČ IN MARINDOL 2019

V letu 2019 lahko vaše otroke prijavite na zdravstveno letovanje na Debelem Rtiču ali taborjenje v Marindolu.

Letovanje na Debelem Rtiču bo trajalo od 27.6. do 7.7.2019. Letovanje na Debelem Rtiču je namenjeno izključno otrokom od 1. do 9. razreda OŠ s socialno in zdravstveno indikacijo, katerim starši sami ne morejo nuditi letovanja. Letujejo otroci, ki so pogosto bolni ali pa imajo kronične bolezni. Predlog pripravi otrokov osebni zdravnik, oddate pa ga osebno v pisarni združenja, kjer prejmete še preostalo dokumentacijo, ki jo morate starši izpolniti. Zdravstveno letovanje sofinancirajo ZZZS in občine. Prispevek staršev je enak za vse otroke 35 eur.

Taborjenje v Marindolu bo v letu 2019 potekalo med 29.7. in 5.8.2019. Tabor v Beli krajini v Marindolu je namenjen vsem otrokom ne glede na zdravstveno in socialno indikacijo. Namen tabora je krepitev socialnih veščin osnovnošolskih otrok z različnimi delavnicami in športnimi aktivnostmi. Taborjenje izvajamo že preko dvajset let in je zelo dobro sprejeto med otroci. Sofinancirajo ga delno občine, RKS - OZ in naše krajevne organizacije. Večji del prispevka za letovanje (140 €/otroka) pa prispevajo starši sami.

Otroke lahko na taborjenje prijavite s spodaj pripeto prijavnico. Ostale prijavne obrazce vam bomo poslali naknadno na vaš naslov ali vašo spletno pošto.

Pripete datoteke

Utrinki iz taborjenja

Takole smo taborili v Marindolu od 29. julija do 5. avgusta 2019.

Lepo pozdravljamo vse udeležence tabora in naj lepo preživijo ostanek počitnic.

RK Slovenije - Aktualno

Četrtek, 3. november 2016

Vlada umaknila obravnavo Zakona o tujcih

Nedelja, 6. november 2016