KRAJEVNE ORGANIZACIJE OBMOČNEGA ZDRUŽENJA RK ŠKOFJA LOKA

KORK ŽIRI predsednica: Kokalj Marija

Kontaktne podatke predsednic lahko dobite na tel. 051-454-929

Postaje RK

V nekaterih krajevnih organizacijah so organizirane tudi postaje RK, kjer lahko izmerite krvni tlak, krvni sladkor, holesterol in/ali kostno gostoto.

KORK Gorenja vas: vsak drugi četrtek v mesecu od 16.00 do 17.00 v prostorih nekdanje knjižnice, Sestranska vas 15, 4224 Gorenja vas (merjenje krvnega tlaka, krvnega sladkorja in holesterola).

KORK Kamnitnik: vsako drugo sredo v mesecu v prostorih Društva upokojencev Škofja Loka od 8.00 do 9.00 (merjenje krvnega tlaka, sladkorja in holesterola).

KORK Trata: vsak prvi četrtek v mesecu ob 17.00 uri v prostorih KS Trata, Frankovo naselje 74a (merjenje krvnega tlaka in krvnega sladkorja).

KORK Selca: 2x letno ob sobotah (datum prilagodijo sproti) v prostorih krajevne skupnosti (merjenje krvnega tlaka, sladkorja in holesterola) od 7.30 do 9.00

KORK Stara Loka - Podlubnik: prvi ponedeljek v mesecu v Krajevni skupnosti Stara Loka - Podlubnik (merjenje krvnega tlaka in sladkorja).

KORK Sv. Duh: vsak drugi četrtek v mesecu v prostorih Kulturnega doma Sv. Duh od 8.00 do 9.00 (merjenje krvnega tlaka in sladkorja).

KORK Škofja Loka - Mesto: vsako prvo sredo v mesecu v prostorih Puštalskega gradu od 8.00 do 9.00 ure (merjenje krvnega tlaka in sladkorja).