Tel:

Podaj mi roko

Že drugo leto zapored dijaki Gimnazije Škofja Loka organiziramo
dobrodelno prireditev Podaj mi roko! Letos
bomo spet stopili skupaj in zbirali denarno pomoč za mamico z dvema otrokoma, ki se bori z rakom in je trenutno brez zaposlitve.

Ker ji želimo omogočiti svetlejšo prihodnost, bi radi, da bo koncert čim bolje obiskan in da postanete del naše zgodbe o dobrodelnosti tudi vi. Zato vabljeni, da podprete dijaško samoiniciativnost in pridete na glasbeno prireditev, ki bo potekala v petek, 7. junija, ob 19. uri v predavalnici Gimnazije Škofja Loka.  Dijaki in gostje pripravljamo zanimiv glasbeni repertoar, po koncu programa pa sledi še druženje. Podajmo si roke tudi letos in ustvarjajmo lepši svet!

''Če želiš iti hitro, pojdi sam. Če želiš iti daleč, pojdi skupaj.''

Rok Šarić, 3. e

RK Slovenije - Aktualno

Četrtek, 3. november 2016