Tel:

Skladišče:
SREDA od 11:00-12:00

Lanski tabor v Savudriji

Ali mogoče že razmišljate o letošnjih počitnicah?  V nekaj slikah vam predstavljamo lanski tabor v Savudriji.

Gregorjeva skupinica.

Najstarejša skupina s Polono.

Skupina mentorice Irene.

Najmlajša skupina z Ano.

Kako si pomagamo ob nezgodi.

Obletnica

Obletnica Skupine "Zimzelenke"

V četrtek, 29. januarja je Skupina Starih ljudi za samopomoč z imenom "Zimzelenke" praznovala desetletnico delovanja. Ves čas je z njimi voditeljica gospa Ani Šuštar, ki je opravila usposabljanje za delo na Inštitutu A.Trstenjaka v Ljubljani.

Vabilu na praznovanje so se odzvali številni gostje, med njimi župan Občine Železniki gospod Mihael Prevc ter prof.dr. Jože Ramovš z Inštituta Antona Trstenjaka, ki je  bil pobudnik tega načina dela s starimi sljudmi.

Strokovna sodelavka za družbene dejavnosti Občine Železniki gospa Martina Logar je priskrbela celo torto, prisotne je pozdravil predsednik Društva upokojencev, čestitke pa so izrekli tudi kolegi in kolegice voditeljice drugih skupin starih ljudi za samopomoč, ki delujejo v okviru območnega združenja RK.

S svojim obiskom in prispevkom je bil dragi gost prof.dr. Jože Ramovš.

Članice so predstavile svoje delo.

Prva voditeljica skupine gospa Barbara.

Martina Logar, strokovna sodelavka in župan gospod Mihael Prevc

Letovanje na Debelem rtiču

Tudi letos bomo organizirali letovanje za socialno in/ali zdravstveno ogrožene otroke na Debelem rtiču.

Dedek Mraz 2015

V torek, 15. 12. 2015, je naše otroke obiskal Dedek Mraz in jim razdelil darila. Gostili so nas na OŠ Škofja Loka - Mesto, ki nam je s svojimi učenci pripravila lutkovno in gledališko predstavo ter glasbeni in plesni nastop. Vodstvu šole, učencem in Dedku Mrazu se še enkrat lepo zahvaljujemo.

RK Slovenije - Aktualno

Četrtek, 3. november 2016

Vlada umaknila obravnavo Zakona o tujcih

Nedelja, 6. november 2016